Čo zahŕňa naše

Podujatie

Lean Best Practice Sharing

Tento rok je plný výziev a “prvenstiev”. Aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli odštartovať nový online formát na globálnej úrovni – Lean Best Practice Sharing.

Zdieľanie si skúseností, radostí či starostí z oblastí Lean, neustáleho zlepšovania a change manažmentu, to všetko v neformálnej atmosfére v duchu “Nechaj sa inšpirovať a inšpiruj iných”. Účastníkmi sú zástupcovia rôznych nekonkurenčných spoločnosti z rôznych častí sveta ako partneri únie Lean Global Network.

V rámci prvej epizódy, dňa 25.11.2020, štyri krajiny a štyri spoločnosti odprezentovali svoje postrehy, overené prístupy a ukážky reálnych projektov pred 60 účastníkmi z 31 spoločností a 9 krajín sveta na tému “Specifics in Lean application out of Automotive”. O svoje cenné skúsenosti sa podelili Giorgia Cordella (DHotels, Taliansko) s príspevkom z oblasti zefektívnenia procesov v hotelierstve, Laura Mottola (SKC, Chile) sektor baníctva, Miguel DurãesPaulo Tomás Ferreira (SONAE, Portugalsko) oblasť retailu a finančných službieb a Petra Melišíková (Žilinský Samosprávny Kraj, Slovensko) na tému aplikácie Lean vo verejnom sektore.

Globálna edícia bude realizovaná každých 6 mesiacov a my sa už teraz tešíme na ďalšie, letné stretnutie! ?

Galéria

Dátum

25 nov 2020
Expired!

Čas udalosti

15:30 - 17:00

Miesto konania

Online
Web
http://leaninstitute.sk
Kategórie

Organizátor

Lean Institute Slovakia
Telefón
+421 903 574 549
Email
info@leaninstitute.sk
Web
https://leaninstitute.sk
QR Code