Čo zahŕňa naše

Podujatie

T&T #1: Efektívne zavádzanie a riadenie internej logistiky

„Nestíham to !“ Určite ste už aj vy počuli túto frázu od vašich operátorov logistiky… Ale ako to číselne dokázať? Existujú aj iné metódy ako mapovanie stopkami? Dá sa to vôbec riešiť od stola? Aj o tomto bol webinár z praxe v podaní Jána Česláka, Corporate Industrial Performance Manager, SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s. a Petra Ignácza, Production Manager, Syráreň Bel Želetava, ktorého sa 6.5. zúčastnilo 22 účastníkov zo spoločností Orkla, Swep Slovakia s. r. o., Škoda Auto Volkswagen India, Unomedical s.r.o., Mettler Toledo International Inc., U. S. Steel Košice, s.r.o., SLOVNAFT, a.s., SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s, atď..

Oblasť internej logistiky je v spoločnostiach častokrát slabé a neviditeľné miesto. Mnoho firiem sa sústredí na efektívny výkon strojov a ľudí na úkor správneho nastavenia tokov, čím sa pripravujú o pridanú hodnotu. Dôležité sú 4 kľúčové parametre internej logistiky: poznať svojho interného zákazníka, je to linka, budova, ďalší sklad…? Ak ho vieme definovať vieme tiež definovať čo potrebuje, kedy to potrebuje a kde to potrebuje. Práve tomu boli venované 4 oblasti, ktorým bolo venované stretnutie: PFEP, efektivita pracovníkov, efektivita zariadení a skladovanie, v rámci ktorých sa Ján a Peter podelili o svoje skúsenosti, na čo sa zamerať, čo by vám mohlo pomôcť a čomu vyvarovať.

Aj na základe spätných väzieb účastníkov: „Zrozumiteľná prezentácia :)“,  „Super prezentácia. Na osobnom stretnutí rád ukážem niečo čo riešime v Škoda auto MB“, vidíme, že spoločne strávený čas bol prínosom a otvára ďalšie možnosti zdieľania skúseností. 

Dátum

06 máj 2021
Expired!

Čas udalosti

16:00 - 17:00

Cena

Free

Miesto konania

Online
Web
http://leaninstitute.sk

Organizátor

Lean Institute Slovakia
Telefón
+421 903 574 549
Email
info@leaninstitute.sk
Web
https://leaninstitute.sk

Speakri

QR Code